آبشاری افزایش برانکو عربستان پرسپولیس

آبشاری: افزایش برانکو عربستان پرسپولیس رئال مادرید برانکو ایوانکوویچ اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی لباس ساده‌ پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد / هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند ، روحانی/ جهانگیری

جهانگیری گفت: با قدرت فرهنگی قادر هستیم که خیلی از پرسشها را حل کنیم. هم پرسشها بین المللی را می توان حل و فصل کرد هم پرسشها داخلی را. خوشبختانه بازیگران و صورت

لباس ساده‌ پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد / هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند ، روحانی/ جهانگیری

روحانی:لباس راحت پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد /جهانگیری: هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند

عبارات مهم : قانون

جهانگیری گفت: با قدرت فرهنگی قادر هستیم که خیلی از پرسشها را حل کنیم. هم پرسشها بین المللی را می توان حل و فصل کرد هم پرسشها داخلی را. خوشبختانه بازیگران و صورت های معروف کشور در تولیدات هنری که منطبق با حس و حال انقلابی باشد گام های بلندی برداشتند.

به گزارش خبرآنلاین، در بخش دوم مناظره انتخاباتی ریاست جمهوری مجری به قید قرعه به یک پرسش پاسخ دادند.

لباس ساده‌ پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد / هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند ، روحانی/ جهانگیری

اولین نامزدی که به پرسش مجری مناظره پاسخ داد، اسحاق جهانگیری بود. اودر پاسخ به سوالی راجع به برنامه دولت جنابعالی در استفاده از ظرفیت های فرهنگی، هنری و سینمایی جهت استمرار گفتمان انقلاب و حفظ آرزوی بزرگ های انقلاب گفت: فرهنگ ایرانی و اسلامی سهم بسیار مهمی در اقتدار ملی کشور دارد.

با قدرت فرهنگی قادر هستیم که خیلی از پرسشها را حل کنیم. هم پرسشها بین المللی را می توان حل و فصل کرد هم پرسشها داخلی را. خوشبختانه بازیگران و صورت های معروف کشور در تولیدات هنری که منطبق با حس و حال انقلابی باشد گام های بلندی برداشتند.

جهانگیری گفت: با قدرت فرهنگی قادر هستیم که خیلی از پرسشها را حل کنیم. هم پرسشها بین المللی را می توان حل و فصل کرد هم پرسشها داخلی را. خوشبختانه بازیگران و صورت

وی تصریح کرد: بازیگران و صورت های معروف ما نباید نسبت به کارهای هنری در چارچوب قوانین انجام می دهند محدودیت داشته باشند. پذیرفته نیست که هنرمندی تمام مراحلی جهت اجرای کنسرت را طی کند ولی مقامی با هر شرایطی جلوی آن را بگیرد و لغو کند. در کشور باید قانون مبنای کار باشد. دولت به طور جدی خودش را مقید به این می داند که تمام ظرفیت خودش را به کار بگیرند که صاحبان اندیشه و فرهنگ فعالیت خودشان را انجام دهند. دانشگاه ها به عنوان پایگاه تولید علم و اندیشه باید از آزادی عمل و امنیت کامل برخوردار باشند.

دومین نامزدی که نامش از گلدان قرعه کشی بیرون آمد محمدباقر قالیباف بود. اودر پاسخ به این پرسش که برنامه عملی شما جهت تقویت بعد پرورشی نظام آموزشی کشور چیست؟ گفت: جهت اجرای هر برنامه ای من جمله همین برنامه ای که چالش بین حوزه های دانشگاهی و حوزه صنعت و کارگاه های ماست قبل از هر چیز این است که باور و تفکر ما چیست.

وی گفت: در همین جلسه صحبت ها نشان می دهد که دو تفکر وجود دارد یک تفکر می گوید ما نداریم و به منابع داخلی و نیروهای داخلی خیلی توجه ندارند زیاد به دنبال سرمایه خارجی هستیم البته ما هم به سرمایه خارجی معتقدیم ولی اساس داخل هست. در حقیقت بحث تفکری که باعث شده است که نه از منابع استفاده کنیم و نه می توانیم که استفاده کنیم.

لباس ساده‌ پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد / هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند ، روحانی/ جهانگیری

قالیباف گفت: این چهارسالی که گذشت بس است هم جهت شعار هم جهت حرف. یک تفکر هم تفکر دولت مردم است که اعتقاد است ما به اندازه کافی منابع مالی و انسانی داریم. روش های مناسب و خوب با جوانان عزیز و تکنولوژی داریم و هم می توانیم 5 میلیون شغل را ایجاد کنیم و سامانه ملی کارانه را شرکت دهیم و یارانه قشر محروم را زیاد کردن دهیم و رونق و تحرک اقتصادی را به جامعه بیاوریم .

مصطفی آقا میرسلیم هم در پاسخ به سوالی راجع به اینکه سیاست و رویکرد شما در ایجاد تعامل و اتحاد بین قوا چیست؟ گفت:اهمیت قوه مجریه بسیار بسیار زیاد هست، قابل مقایسه با سایر قوا نیست.قوه مجریه باید در درجه اول مجری قانون باشد. قانون را معطل نکند. اگر ایرادی از سوی نیرومند مقننه گرفته شد باید سریعا ایراد برطرف شود. در دولت های سابق بعضی مقررات نادیده گرفته می شد مجلس اعتراض داشت ولی توجهی نمی شد.

جهانگیری گفت: با قدرت فرهنگی قادر هستیم که خیلی از پرسشها را حل کنیم. هم پرسشها بین المللی را می توان حل و فصل کرد هم پرسشها داخلی را. خوشبختانه بازیگران و صورت

باید یک همکاری نزدیک و مستمر بین قوه مجریه و قضاییه باشد. ما یک مبحث بسیار مهمی در قوه قضاییه داریم که جز با همکاری قوه مجریه ممکن نیست آنهم پیشگیری از جرائم هست. بنابراین اگر همه وزرا و مدیر جمهور تدبیری داشته باشند که چگونگی پدیدار شدن جرائم را مشخص کنند و نسبت به پیشگیری از آن اقدام کنند بسیاری از پرسشها را نخواهیم داشت.

وی تاکید کرد: محور اتحاد و هماهنگی بین قوا رهبری است و هیچ اشکالی پدید نخواهد آمد و یک هماهنگی کامل بین قوا جهت اداره امور کشور می رسیم.

لباس ساده‌ پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد / هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند ، روحانی/ جهانگیری

هاشمی طبا در پاسخ به این سئوال که با توجه به ضرروت بهره مندی از کارکردهای مثبت و بافایده فضای مجازی، برنامه دولت شما جهت مدیریت و کم کردن آسیب های اخلاقی و اجتماعی اینترنت چیست؟ گفت: اینترنت هم وقت و هم ترساندن هست. در شرایط فعلی نوعی ترساندن است چون یک حرص و ولعی در میان دارندگان گوشی تلفن همراه های هوشمند است ولی بعد از مدتی این حرص و ولع فرو می نشیند و بعداً تلاش می کنند در مواقعی که واقعا نیاز است از اینترنت استفاده کنند. دولت هم باید کنترل کند. هم اکنون گوشی تلفن همراه های کودکان در ژاپن و آمریکا مشخص است.

راه دیگر آن است که کانال ها را کنترل و نظارت کرد. این کار با آزادی مغایرت ندارد، دولت آنچه به نیاز و صلاح مردم است آزاد بگذارد و آزادی های مورد نیاز را بدهد ولی در مواردی که باعث انحراف می شود کنترل کند. استفاده مکرر از اینترنت که در اختیار بعضی است خودشان بعدا خسته خواهند شد و روی این مسئله کار خواهند کرد که فقط راجع به پرسشها مهم از اینترنت استفاده خواهند کرد.

روحانی در پاسخ به این سئوال که با عنایت به ضرورت گسترش فرهنگ راحت زیستی در جامعه، اگر مدیر جمهور شوید تا چه اندازه سطح زندگی اعضای کابینه شما در طراز اقشار میانگین جامعه خواهد بود؟ گفت: راحت زیستی را باید با مقررات و آیین نامه ها تنطیم کرد وگرنه با شعار این طور می شود که کسی لباس راحت می پوشد و بگوید راحت زیستم ولی دیدیم چه کار کردند.

میلیاردها دلار از اموال مردم از دست رفت، 2 میلیارد دلار اموال مردم کشور عزیزمان ایران را آمریکایی ها بلوکه کردند، در حالیکه 2 ماه وقت بود که این اموال انتقال یافته شود.این مبالغ خیلی هم است و به زندگی مردم می توانست کمک کند.

این 3 میلیارد، 4 میلیارد دلاری که به عنوان دور زدن تحریم از اموال مردم هزینه کردند غارت شد. فقط شنیدیم احکامی را صادر کردند، دستگاه قضایی باید به مردم پاسخ دهد باید شبکه ای را ایجاد کنیم که همه چیز براق باشد دولت دنبال اجرای قانون شفافیت است آیین نامه نوشته است دستگاه ها دارند اموزش می بینند. اگر همه چیز براق شد راحت زیستی هم حاصل می شود.

رئیسی در پاسخ به این سئوال که جهت ارتقا شأن و منزلت فرهنگیان و معلمان عزیز کشورمان و نیز اصلاح سطح معیشتی و علمی آنها چه برنامه ای دارید؟ گفت: معلمان آینده سازان کشور را تربیت می کنند. در حقیقت باید در کشور جایگاه ارزش محترم شمرده شود ولی این کار با صحبت و شعار کافی نیست.

مسئله ارتقا کیفی معلمان باید زمینه اش فراهم شود، به هنگام و به روزتر شوند. مسئله دوم معیشت معلمان است درست نیست که معلم به مشاغل دیگر برود تا کسب معیشت کند. یک زمانی این مسئله اش تمام و به معلمان به طور واقعی توجه شود. واقعا اینها باید در اقصی نقاط کشور جدی مورد توجه قرار گیرند. توصیه سوم نقش دادن به معلمان در آموزش و پرورش و امور فرهنگی هست. نمی شود در برنامه های متفاوت آموزش و پرورش از جمله عدالت آموزشی و استانداردسازی آموزش آنها را به حساب نیاوریم.

واژه های کلیدی: قانون | معلمان | برنامه | استفاده | اینترنت | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs