آبشاری افزایش برانکو عربستان پرسپولیس

آبشاری: افزایش برانکو عربستان پرسپولیس رئال مادرید برانکو ایوانکوویچ اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ۴درصد مولود دولت قبل است/ استنادبه یک رمال جهت زیرسوال بردن همسربرادر روحانی ، طعنه به قالیباف درمجلس

نماینده مردم سبزوار در نطق خود، به براق سازی در مورد پرسشها دولت قبل پرداخت و با طعنه به شعار «نه به 4 درصدی‌ها » که از سوی قالیباف مطرح شده است هست، گفت: 4 درص

۴درصد مولود دولت قبل است/ استنادبه یک رمال جهت زیرسوال بردن همسربرادر روحانی ، طعنه به قالیباف درمجلس

طعنه به قالیباف درمجلس: ۴درصد مولود دولت قبل است/استنادبه یک رمال جهت زیرسوال بردن همسربرادر روحانی

عبارات مهم : حافظه

نماینده مردم سبزوار در نطق خود، به براق سازی در مورد پرسشها دولت قبل پرداخت و با طعنه به شعار «نه به 4 درصدی ها » که از سوی قالیباف مطرح شده است هست، گفت: 4 درصدی ها مولود عملکرد دولت قبل هستند.

به گزارش خبرآنلاين، رمضانعلي سبحاني فرد نماينده مردم سبزوار در مجلس، نطق ميان دستورش را به عنوان انتخابات و يادآوري عملكرد دولت سابق، تخصیص داده شده است داد و گفت: در دولت سابق تحريم ها را عليه ايران وضع كردند و در سياست داخلي اختلاف قوا به حدي رسيد كه رهبري دستور تشكيل هيئت عالي حل اختلاف را دادند،. مديريت هاي ناكارآمد موجب شد قیمت ارز هر روز سير صعودي گرفته و سكه از 800 هزار تومان به يك ميليون و 300 تومان برسد.

۴درصد مولود دولت قبل است/ استنادبه یک رمال جهت زیرسوال بردن همسربرادر روحانی ، طعنه به قالیباف درمجلس

او با تأكيد بر براق سازي فعاليت هاي دولت قبل، ادامه داد: در دولت قبل شاهد واردات بي رويه بوديم. زين اسب و اسباب بازي به جاي دارو وارد مي‎شد و اعتراض وزير بهداشت را به همراه داشت که باعث اخراجش شد. كشاورزان در آن دوران گندم كاري را به دست فراموشي سپرده بودند. پيمانكاران ميادين گازي از 84 هزار پرسنل به 4 هزار نفر رسيده و موجب شدند كه كشورهاي همسايه چند برابر بيشتر از ما از ميادين برداشت كنند.

سبحاني فرد تأكيد كرد: اتفاقاتي همچون هزينه سنگين مايحتاج زندگي، عدم اجراي درست هدفمندي يارانه ها يعني تقسيم فقر بين اقشار جامعه و در اختيار گرفتن بنگاه هاي اطلاعاتي براي افراد خاص، در دولت قبل، مولود فرزند خوانده 4 درصدي است كه امروز به وسیله افرادي نامگذاري مي شود. شكاف طبقاتي را دولت سابق چند برابر نمود و امير منصور آريا معروف به سه هزار ميلياردي و بابك زنجاني ها را ايجاد كردند.

نماینده مردم سبزوار در نطق خود، به براق سازی در مورد پرسشها دولت قبل پرداخت و با طعنه به شعار «نه به 4 درصدی‌ها » که از سوی قالیباف مطرح شده است هست، گفت: 4 درص

اتهام زني به همسر برادر رئيس جمهور از تريبون مجلس

در ادامه جلسه امروز حجت الاسلام مجتبی ذوالنور از نمايندگان عضو جبهه پايداري در نطقش ادعاهايي را به نقل از يک رمال بیان کرد و خطاب به رئيس جمهور گفت: آیا باید زن برادر شما در منزل یک رمال دستگیر شود و هنگامی که که از حساب ۱۰ میلیارد تومانی این رمال پرسش می شود می گوید از همسر فلانی گرفته ام! و هنگامی که هم که دستگیر می شود استاندار و دبیر شورای عالی امنیت ملی اجازه نمی دهند که مراحل قانونی جز چند ساعت طی شود آن هم در مورد کسی که در کنار یک رمال وصل به سرویس های جاسوسی دستگیر شده است است!

وي خطاب به حسن روحانی گفت: نباید با یک سری موهومات، وحدتی را که امام (ره) بر روی آن سرمایه گذاری کردند و مقام معظم رهبری بر آن تأکید دارند، جهت جلب چند رأی خراب کنیم. چه کسی اعتراض کرد که آیا فرماندار زن اهل سنت منصوب کردید؟ آیا با ساختن موهومات، امنیت ملی و وحدت کشور را که نظام سلطه نیز می خواهد آن را از بین ببرد خدشه دار می کنید!؟ آقای روحانی! اعدام هایی که حکم خدا بوده، زیر پرسش می برید؛ حافظه مردم فراموش نکرده که در مجلس می گفتید این ها را بیاورید در ملأعام و در نمازجمعه ها اعدام کنید. حافظه مردم و مذاکرات مجلس فراموش نکرده است که در مجلس چهارم در هنگام نایب رئیسی شما، قانون ماهواره تصویب شد. فکر کردید مردم این را نمی دانند!؟

۴درصد مولود دولت قبل است/ استنادبه یک رمال جهت زیرسوال بردن همسربرادر روحانی ، طعنه به قالیباف درمجلس

واژه های کلیدی: حافظه | اختلاف | قالیباف | حسن روحانی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs