آبشاری افزایش برانکو عربستان پرسپولیس

آبشاری: افزایش برانکو عربستان پرسپولیس رئال مادرید برانکو ایوانکوویچ اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

هیچ‌کس به اندازه آیت‌الله هاشمی نامش با انتخابات گره نخورده است

یادگار امام گفت :‌کسی را به اندازه آقای هاشمی سراغ نداریم که نامش با انتخابات گره خورده باشد لذا او خود دو دوره رییس جمهور بود . هیچ کس به اندازه آ..

ادامه مطلب

یارانه وعده داده شده است کاندیداها مصوبه مجلس می‌خواهد

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کاندیدای ریاست جمهوری کورس “چقدر دادن یارانه” می‌گذارند؛ من قول می‌دهم این یارانه دادن مصوبه مجلس می‌خواهد و هر ک..

ادامه مطلب

از قلعه‌نویی و دایی مشورت گرفتم ، بعد از ۵۰ سال تاریخ‌ساز می‌شویم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود با اشاره به نزدیک بودن افزایش تیمش به لیگ برتر گفت: اگر بتوانیم در بازی آخر به پیروزی برسیم بعد از پنجاه سال تیم را لیگ برتری می‌کنیم. ..

ادامه مطلب

بازیگران تازه در «لیسانسه‌ها» ، جدیدترین تصویرهای از سریال شبکه سه

تصویربرداری سریال «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت این روزها و بعد از تعطیلات نوروزی در منزل حبیب ادامه دارد و پخش این سریال بعد از ماه مبارک رمضان شروع خواهد..

ادامه مطلب

موناکو-یووه ، رئال-اتلتیکو , نیمه نهایی لیگ قهرمانان

در اصل دیدار رفت رئال و اتلتیکو، سه شنبه دوازدهم اردیبهشت در ورزشگاه برنابئو و دیدار برگشت، چهارشنبه بیستم اردیبهشت ماه در ورزشگاه ویسنته کالدرون برگزار ..

ادامه مطلب

تخصیص اعتبار 570 میلیون ریالی جهت مرمت منزل قاجاری کازرونیان

مسئول اداره کل میراث فرهنگی فارس از مرمت منزل تاریخی کازرونیان واقع در بافت تاریخی شیراز متعلق به دوره قاجاریه خبر داد. به گزارش گروه استان های..

ادامه مطلب

الهلال عربستان رئال مادرید آسیاست! / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار این تیم با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، از تیم حریف به عنوان «رئال مادرید» آسیا یاد کرد.  ..

ادامه مطلب