آبشاری افزایش برانکو عربستان پرسپولیس

آبشاری: افزایش برانکو عربستان پرسپولیس رئال مادرید برانکو ایوانکوویچ اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

وقوع زلزله 4.1 ریشتری در دریای خزر

زلزله ای عصر امروز -سه شنبه- به بزرگی 4.1 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) در دریای خزر به وقوع پیوست. وقوع زلزله 4.1 ریشتری در دریای خزر ..

ادامه مطلب

استارت استقلال در فصل نقل و انتقالات از فردا

بر اساس اعلام عليرضا منصوريان سرمربي استقلال، اين کلوب ٤-٣ بازيكن بين المللي در فصل نقل و انتقالات جذب خواهد كرد. استارت استقلال در فصل نقل ..

ادامه مطلب

پسر ملک سلمان به دیدن پوتین می‌رود

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری ایلاف، محمد بن سلمان، وزیر دفاع عربستان و جانشین ولیعهد این کشور فردا با ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه در مسکو دید..

ادامه مطلب

تشریح جلسه هماهنگی شورای نگهبان با نمایندگان نامزدهای ریاست‌جمهوری

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان به تشریح جلسه هماهنگی این شورا با نمایندگان نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت. تشریح..

ادامه مطلب

گل‌نزدن‌های طارمی و افت بیرانوند در گفت‌وگو با کریم باقری

مرسی. ما بازی حساسی را بردیم و خوشبختانه دیگر بازی این گروه هم با نتیجه ای همراه بود که ما منتظرش بودیم. در ورزشگاه آزادی نمایش خوبی داشتیم و آن هایی ..

ادامه مطلب

۴درصد مولود دولت قبل است/ استنادبه یک رمال جهت زیرسوال بردن همسربرادر روحانی ، طعنه به قالیباف درمجلس

نماینده مردم سبزوار در نطق خود، به براق سازی در مورد پرسشها دولت قبل پرداخت و با طعنه به شعار «نه به 4 درصدی‌ها » که از سوی قالیباف مطرح شده است هست، گفت..

ادامه مطلب

لباس ساده‌ پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد / هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند ، روحانی/ جهانگیری

جهانگیری گفت: با قدرت فرهنگی قادر هستیم که خیلی از پرسشها را حل کنیم. هم پرسشها بین المللی را می توان حل و فصل کرد هم پرسشها داخلی را. خوشبختانه باز..

ادامه مطلب

تشخیص سرطان با معاینه یک قطره خون

دانشمندان چینی می گویند به موفقیت های پزشکی دست یافته اند که به آنها امکان می دهد فقط با استفاده از یک قطره خون و بررسی آن، بیماری سرطان را شناسایی کنند...

ادامه مطلب

تصاویر ، دورهمی سیبیل قشنگ‌ها

مسابقات هر سال و بین المللی سیبیل قشنگ‌ها در آلزاس برگزار شد. . اخبار | مسابقات | اخبار گوناگون دورهمی سیبیل قشنگ ها/تصاویر عبارات مهم : ..

ادامه مطلب