آبشاری افزایش برانکو عربستان پرسپولیس

آبشاری: افزایش برانکو عربستان پرسپولیس رئال مادرید برانکو ایوانکوویچ اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

کشور با پول نفت آباد نمی‌شود / رییس بنیاد مستضعفان

رییس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه کشور با پول نفت آباد نمی‌شود، گفت: مغزها و دست‌های مردم است که می‌تواند کشور را آباد کند. رییس بنیاد مستضعفان..

ادامه مطلب

گفت‌وگوی تلفنی ترامپ و مکرون راجع به کشور عزیزمان ایران

کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا و امانوئل مکرون همتای فرانسوی او شب گذشته در یک گفت‌وگوی تلفنی با یکدیگر مشورت کردند.  ..

ادامه مطلب

روحانی فردا به کرمان می‌رود

با توجه به عوض کردن وقت سفر رییس جمهور به استان کرمان به علت شرایط نامساعد هوا این سفر در روز پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه جاری انجام خواهد شد.  ر..

ادامه مطلب

افشاگری قاضی‌پور راجع به بقایی

نادر قاضی‌پور راجع به پرونده بقایی معاون رئیس‌جمهور دولت دهم گفت: قسمت مالی پرونده مربوط به آقای بقایی به دادگاه رفته هست. پرسشها امنیتی، سیاسی، خانوادگ..

ادامه مطلب

مدیر جمهوری سه شنبه آینده به مجلس می رود / امیری

معاون پارلمانی مدیر جمهوری، گفت: با توجه به معرفی وزرای پیشنهادی، مدیر جمهوری قاعدتا سه شنبه – 24 مرداد ماه- جهت دفاع از وزرای پیشنهادی خود و تشریح ..

ادامه مطلب

روحانی در حال مشورت با ارکان نظام راجع به کابینه دوازدهم است / جهانگیری

معاون اول رئیس‌جمهور از مشورت روحانی با نهادها و ارکان نظام جهت تشکیل کابینه دوادزهم خبر داد.  جهانگیری: روحانی در حال مشورت با ارکان نظام..

ادامه مطلب

تشریح جلسه هماهنگی شورای نگهبان با نمایندگان نامزدهای ریاست‌جمهوری

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان به تشریح جلسه هماهنگی این شورا با نمایندگان نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت. تشریح..

ادامه مطلب

۴درصد مولود دولت قبل است/ استنادبه یک رمال جهت زیرسوال بردن همسربرادر روحانی ، طعنه به قالیباف درمجلس

نماینده مردم سبزوار در نطق خود، به براق سازی در مورد پرسشها دولت قبل پرداخت و با طعنه به شعار «نه به 4 درصدی‌ها » که از سوی قالیباف مطرح شده است هست، گفت..

ادامه مطلب

لباس ساده‌ پوشیدند ولی میلیاردها دلار غارت شد / هیچ مقامی حق ندارد کنسرت را لغو کند ، روحانی/ جهانگیری

جهانگیری گفت: با قدرت فرهنگی قادر هستیم که خیلی از پرسشها را حل کنیم. هم پرسشها بین المللی را می توان حل و فصل کرد هم پرسشها داخلی را. خوشبختانه باز..

ادامه مطلب

هیچ‌کس به اندازه آیت‌الله هاشمی نامش با انتخابات گره نخورده است

یادگار امام گفت :‌کسی را به اندازه آقای هاشمی سراغ نداریم که نامش با انتخابات گره خورده باشد لذا او خود دو دوره رییس جمهور بود . هیچ کس به اندازه آ..

ادامه مطلب